1 Kasım Dönüm Noktasıdır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün, Karapürçek'i ziyaret etti. Üstün burada yaptığı konuşmada seçimle rin önemine değinerek, "1 Kasım ülkemiz için dönüm noktasıdır" dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün ilk olarak partisinin ilçe teşkilatını ziyaret ederek İlçe Başkanı Cemalletin Selim 'den bilgi aldı. Üstün, Karapürçek'te kadın kolları, ana kademe ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte toplantı düzenledi. Üstün, teşkilat programının ardından ilçede kurulan semt pazarını ziyaret etti. Karapürçek'e bağlı Cumhuriyet ve İnönü mahallelerini ziyaret eden Üstün, vatandaşlarla sohbet etti. Mahalle ziyaretleri sırasında Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan oto emlak dükkanını ziyaret eden Üstün vatandaşlarla sohbet etti ve onlarla çay içti. Üstün, " 1 Kasım seçimleri ülkemiz için dönüm noktasıdır. İlk günkü heyecanla Haydi bismillah'diyerek yola çıktık" dedi.

TOPLANTI DÜZENLEDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün ilk olarak partisinin ilçe teşkilatını ziyaret ederek ilçe başkanı Cemallerin Selim 'den bilgi aldı. Üstün, Karapürçekle kadın kolları, ana kademe ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte toplantı düzenledi. Teşkilat programının ardından ilçede kurulan semt pazarını ziyaret etti.

"HİZMETİNİZDEYİZ"

Karapürçek'e bağlı Cumhuriyet ve İnönü Mahallelerini ziyaret eden Üstün, vatandaşlarla sohbet etti. Mahalle ziyaretleri sırasında Cumhuriyet Mahallesinde bulunan oto - emlak dükkanını ziyaret eden Üstün vatandaşlarla sohbet etti ve onlarla çay içti. Üstün," 1 Kasım Seçimleri ülkemiz için dönüm noktasıdır. İlk günkü heyecanla Haydi bismillah' diyerek yola çıktık. Allah razı olsun. Sizler yapılan hizmetleri, çalışmaları görüyorsunuz. Bizler belediyelerimizle, ilçe teşkilatlarımızla vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz" dedi.

 

Sakarya Halk / 25.10.2015