Başka Türkiye Yok

Karasu Limanının 6 içinde faaliyete geçeceğini belirten Üstün şehrin kuzeyden dünyaya açılmasına sayılı günler kaldığını ve ihracatın limanla daha da artacağını söyledi Sakarya katma değeri yükselen bir kent olmaya devam edecek. Üstün, Ak Parti'nin gökteki yıldızları vaat etmediğini yapabileceklerinin sözünü verdiği söyledi.

MEMLEKET MESELESİ

Üstün; "1 Kasım seçimleri parti meselesi değil memleket meselesi. Sorunların üzerine gidecek, karar verecek güçlü bir iktidar lazım. Güçlü bir iktidar olmadığı takdirde kaotik ortam ile ülkemizi istikrarsızlaştırmaya yönelik adımlar atılıyor. Bizim başka Türkiye'miz yok. Ülkemize milletimiz olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkemize sahip çıkmalıyız" dedi Ak Parti Genel Baş kan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün 1 Kasım seçimlerinin vatan-millet mesele si olduğunun altını çizerek ülkenin ge leceğine sahip çıkıl masını istedi. Üstün seçim beyanname sini anlatırken 'yaptıklarımız ya pacaklarımızın te minatıdır' dedi.

ÖNEMLİ PROJELER

Üstün, "Sakarya'da yerel yönetimler ve teşkilat olarak uyum yakaladık. Kaynarca ve Karasu arasında Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi yapılacak. Bölge Türkiye'nin endüstri ve otomobil alanında attığı önemli bir adım olacak. 3. Boğaz Köprüsü'nün bağlantı yolu Camili'den geçecek. Sakarya önemli projeler ile kendini hissettirmeyi sürdürecek” dedi.

Ada Postası / 22.10.2015