Darbeciye Darbeci Demekten Çekinmeyeceğiz

Darbeciye Darbeci Demekten Çekinmeyeceğiz

AK Parti Adapazarı İlçe Danışma Meclisi’ne katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Adapazarı teşkilatının 15 Temmuz darbe girişimi sonrası, demokrasi nöbetlerinde canla başla meydanlarda olduğunuza şahit oldum. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; 15 Temmuzu unutmayacağız, unutturmayacağız... Darbecinin adı Adil de olsa, Ahmet de olsa, Mehmet de olsa önemli değil. Darbeciye darbeci demekten hiçbir zaman çekinmeyeceğiz. ” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Adapazarı İlçe Danışma Meclisi’ne katıldı. Adapazarı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda açıklamalarda bulunan Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Adapazarı İlçe Teşkilatımızın çalışmalarını yakından takip ediyorum. Ana kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının uyum içerisinde çalıştıklarını görüyorum. Genel Merkez'in değerlendirme listelerinde ilçeler arasında hep birinci gelmeniz de bu gayretlerin bir göstergesidir” diye konuştu.

Unutmayacağız Unutturmayacağız
Üstün, “Adapazarı teşkilatının 15 Temmuz darbe girişimi sonrası, demokrasi nöbetlerinde canla başla meydanlarda olduğunuza şahit oldum. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; 15 Temmuzu unutmayacağız, unutturmayacağız... Darbecinin adı Adil de olsa, Ahmet de olsa, Mehmet de olsa önemli değil. Darbeciye darbeci demekten hiçbir zaman çekinmeyeceğiz. Sakarya her zaman AK Partiye gereken desteği vermiştir. Tüm teşkilatlarımızla, önümüze bir referandum da gelse, halk oylaması da gelse Sakarya, her zamanki gibi gereken desteği verecektir. Allah bu heyecanımızı ve gayretimizi eksiltmesin. Teşkilat çalışmalarınızda başarılar diliyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.