Doğulu Vatandaşlardan Üstün’e Destek

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün Hendek İlçesi'ndeki Güneydoğu ve Doğu kökenli vatandaşlarımızla bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün'ün katıldığı toplantıda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir hazır bulundu.

Toplantıda konuşma yapan Ayhan Sefer Üstün, farklı kültürlerin bir arada yaşandığı Sakarya'yı 'huzurun kenti' olarak nitelendirdi. Üstün " Şu veya bu nedenle ilimize gelmiş olan burada ticaretle uğraşmakta olan rızkının peşinde olan vatandaşlarımız şehrimize doğdukları yerlerin gelenek göreneklerini getirerek şehrimizin ilk önce kültürel anlamda zenginleşmesine katkı sağlıyorlar. Ticaretle uğraşıp ilçelerimizin, ilimizin ve en önemlisi ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyorlar. Sakarya gibi kozmopolit olan birçok ilimiz var; Bu illerimizde vatandaşlarımızı huzur için yaşıyorlar. Son günlerde ülkemizi bir kaosa, istikrarsızlığı sürüklemek için birçok odak bir arada hareket etmektedir. Ama halkımız olanları son derece iyi, net bir şekilde okuyor ve ülkemiz için 1 Kasım'da en iyi kararı istikrardan, büyümeden, kardeşlikten yana kullanacağını bizlere gittiğimiz her yerde gösteriyor, dile getiriyor" ifadelerin kullandı. Toplantıda söz alan Güneydoğu ve Doğulu vatandaşlar da 1 Kasım'da AK Parti'yi destekleyecekleri yönünde mesaj verdiler.

 

Adapazarı Haber / 22.10.2015