Erenler Bizim Kalemiz

7 HAZİRANI EN İYİ OKUYAN PARTİ OLARAK SEÇİME GİRİYORUZ

Kasım seçimleri için saha çalışmalarına devam eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün seçim çalışmalarına Erenler İlçesinde devam etti.

'SEÇİM BEYANNAMESİ'

AK Parti olarak seçim sürecinde birtakım tedbirler alındıklarını belirten Üstün; "7 Haziranı en iyi okuyan parti olarak seçime giriyoruz. Bu çerçevede kongremizi yaptık. Yeni kadrolar geldi. Milletvekili listelerinde bazı değişiklikler oldu. En önemli durum da 4 Ekim'de Sayın Başbakanımızın kamuoyuna yapacağı açıklamalar ve seçim beyannamemizdir. Seçim beyannamemizde yer alan taahhütlerdir" dedi.

'KARIŞ KARIŞ GEZİYORUZ'

Sakarya'daki seçim çalışmalarına başladıklarını anlatan Üstün, "Yaklaşık bir haftadan beri arazideyim. Şehrin her tarafını karış karış geziyoruz. Allah'ın izni ile Sakarya'da bizim doğal oyumuz %70 dir. Ne kadar iyi çalışırsak o kadar bu hedefe yaklaşırız. Erenler'de ki doğal oyumuzun ise %80 olduğunu söyleyebilirim. Çünkü Erenler bizim kalemiz. Erenlerde yaşayan insanlar bizim tabanımız" ifadelerini kullandı.

ÖZTÜRK'TEN KUTLAMA

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise; Ayhan Sefer Üstün'ün AK Parti Genel Başkan Yardımcılığına getirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öztürk, "Kendisi Sakarya'mızın gururu olmuştur. Gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bundan sonra yükü çok daha ağır. Vatandaşın ve teşkilatların çektiği sıkıntıları kendisi çok iyi biliyor. Bizlere de her zaman her türlü destek sağlayacağından da eminim" dedi.

'HEDEFİMİZ YÜZDE 70'

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erenler'de yüzde 75.48 oy oranını yakaladıklarını belirten Öztürk, "Bu seçimde de hedefi asgari yüzde 70 koyduk. Ben bu çıtayı rahatlıkla yakalayacağımız kanaatindeyim. Tabi 4 Ekim'de açıklanacak seçim beyannamesi de çok önemli. Bunlar çalışmalarımıza artı getirecektir. İnşallah Erenler her zaman olduğu gibi Sakarya'nın şampiyonu çıkacaktır" diye konuştu.

 

Adapazarı Haber / 03.10.2015