Etik Mi Değil Mi Bakılacak

AK PARTI'DE HERKESİN UMUDU YENİ KURUL OLDU

Ak Parti 7 Haziran seçimlerinin ardından kendi kendini denetleyen bir mekanizmayı hayata geçirdi. Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün İftiraya uğradığını düşünen de haksız işlere bulaştığı konuşulanda etik kuruluna hesap verecek" dedi.

Ak Parti 7 Haziran seçimlerinin ardından bir dizi yeniliğe gitti. Siyasete soyunanların siyasi etiğe uygun olup olmadığından, haksızlığa uğradığını düşünenlere hatta kendisine iftira atıldığını iddia edenleri dinleyecek yeni bir kurul oluşturdu. Etik Kurul doğrudan Genel Başkana bağlı olarak çalışacak ve partide bir göreve talip olanları görev verilmeden önce araştıracak. k Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün Srt Medya Grubu ziyaret etti. Ziyarette ülke gündeminden yerel siyasete bir çok konu konuşuldu.

DEDİKODU BİTECEK

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün yeni dönemde yapanın yanına kar kalmaması için bir dizi önlemler alındığını belirterek "Etik kurul dedikodu kültürünü sonlandıracak. Kim iftira ile bir yere gelmeye çalışıyorsa bedelini ödeyecek. Ya da siyasete soyunan ama pis işlere bulaşmışlar bu kurul tarafından incelenecek. Dava partisinin kişisel hatalara kurban edilmesi önlenecek" dedi.

4 EKİMİ BEKLEYİN

Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün partisinin açıklayacağı seçim beyannamesinin vatandaşa çok ciddi kazanımlar getireceğini belirterek" 4 Ekim tarihinde vatandaşa doğrudan dokunacak ciddi projeler açıklayacağız. Asgari ücretliden emekliye herkesi yakından ilgilendiren açıklamalarımız olacak" dedi. Üstün ülkede istikrarın yakalanması için Ak Parti'nin güçlü şekilde iktidara gelmesi gerektiğini söyledi.

 

Ada Postası / 29.09.2015