Sosyal Anlamda Gelişme Sağladık

Sapanca Belediyesi ÜnlüceKuruçeşme Atilla Yücel Kültür Merkezi, düzenlenen törenle açıldı. Törene katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, kendi hükümetleri döneminde sosyal ve ekonomik alanda büyük atılımlar yapıldığını vurguladı Sapanca Belediyesi'nin Merosa Projeler Koordinatörü Mehmet Yücel'in katkılarıyla yaptığı Atilla Yücel Kültür Merkezi ve Emsal Yücel Bilgi Evi'nin açılış töreni gerçekleştirildi. Açılışa Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Mlletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Üçe Başkanı Nazmi Bostancı katıldı. Sapanca Belediyesi Unlüce-Kuruçeşme Atilla Yücel Kültür Merkezi düzenlenen törenle açıldı.

GENEL BİLGİ

Başkan Yılmazer, Sapanca'da geçtiğimiz bir yıl içinde yapılan çalışmaların özetini sunarak, kültürel ve eğitsel alanda belediyenin çalışmalarını anlattı. Başkan Yılmazer' den sonra söz alan Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım da Atilla Yücel Kültür Merkezi ve Emsal Yücel Bilgi Evi için Mehmet Yücel' e teşekkür etti ve Sapanca için yapılan yatırımların önemine değindi.

AK PARTİ DÖNEMİ

Açılışta son olarak davetli topluluğuna hitap eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün, ülkemizin her geçen gün yeni projelerin hayata geçirilmesiyle ve özellikle Ak Parti döneminde ülkemizin tamamının sosyo ekonomik anlamda büyük bir gelişme ivmesi yakaladığını ve bu gelişmenin sürdürül-mesinin ülke geleceği için önemine değindi.

 

Sakarya Yeni Haber / 13.10.2015