Tek Başına İktidar Olacağız

TEK BASINA İKTİDAR OLACAĞIZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, "Tek başına iktidar hedefini yakalayacağımıza dair inancımız tam" dedi

AK Parti tknel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün. Adapazarı İlçe Teşkilatı Mustafa Ak ve yönelim ve gençlik kollan üyeleri ile birlikle gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemi/ Genel Yayın Müdürü Zeki Ayılmte|ic"ye seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Üstün, her seçimde olduğu jrîbi iddialı olduklarıOl kaydetti.

Vatandaşla buluşmalarında büyük teveccüh gördüklerini söyleyen Ayhan Sefer Üstün: "Yaptığımız çalışmalarda halkımızın partimize olan ilgisinin devam ettğini, bir şekilde desteğini çekmiş insanların da tekrar partimize dönüş yaptığını görüyoruz. Tek başına iktidar hedefini yakalayacağımıza dair inancımız tam" dedi.

2002 ruhuyla harekel elliklerini belirten Ayhan Sefer Üstün, ülkede istikran sağlayacak lek partinin AK Parti olduğunu söyledi, terörle mücadelenin aym kararlılıkla devanı edeceğini vurgulayan Uslun. "İîemokr.alik ve sosyal manada hamlelerimi/, de devam edecek. Önümüzdeki günlerde seçim bildirgemizi açıklayacağız" diye konuştu.

 

Yeni Sakarya / 29.09.2015