Üstün’den AFD Ziyareti

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkam (AFD) Ömer Bektaş'ı makamında ziyaret etti.

SAKARYA Ak Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı, başarılı siyasetçi Ayhan Sefer Üstün işadamları, dernek başkanı ve yöneticileriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu, Yakın dostu Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş’ı da makamında ziyaret eden Üstün, dernek çalışmaları hakkında da bigiler alırken, esnafında sıkıntılarını dinledi. Derneğin faaliyetlerini ve katkılarını yakından takip ettiğini belirten belirten Sakarya Ak Parti Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün Sakarya’da Spor Lisesi'nin kazanılmasında başrol oynayan Sakarya AFD Başkanı Ömer Bekcaş ve yönetimine teşekkür ederek Amatör Spor'a ve Sakaryaspor’a yönelik desteklerinin süreceğini belirtti. Sakarya AFD Onursal Üyesi Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın’da ziyarette hazır bulundu.

KAZANAN SPOR OLUR

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri, başta Sakarya Büyükşehir Belediyesinin spor tesisleri kazandırması, spor ve sporcuya yönelik katkılarını taktirle karşıladıklarını belirtirken, iktidar partisinin spora yönelik yatırımları için teşekkür eden Sakarya AFD Başkanı ömer Bektaş bundan sonra da aday olan ve olmayan tüm siyasilerden spora yönelik katkılarını arttırarak devanı ettirmelerini isterken, Milletvekili olarak seçilecek siyasileri de spora desteğe davet etti.

 

Yeni Sakarya / 10.10.2015