Üstün’den Farklı Bir Ziyaret

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün, Şirinevler Okul Aile Birliği Başkanı Vildan Çelik'in twitter üzerinden okullarına davet etmesi üzerine Şirinevler Ortaokulu'nu ziyaret etti.

TWITTER’DAN DAVET ETTİLER

Milletvekili Adayı Üstün, Şirinevler Okul Aile Birliği Başkanı Vildan Çelik'in twitter üzerinden okullarına davet etmesi üzerine Şirinevler Ortaokulu'nu ziyaret etti. Okul Aile Birliği Başkanı Vildan Çelik twitter'dan Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün'e "Sayın Vekilim, Mahalle arasında kıytı köşede kalmış okullarımızı da önemle rica ile ziyaret etmenizi talep ediyoruz. Sayın vekilim lütfen okulumuza teşrif ederek şereflendirin. Bizleri de dinleyin. Şirinevler Ortaokulu yolunuzu gözleyecek. Saygılar.." şeklinde tvveetler atan Okul Aile Birliği Başkanı Vildan Çelik'in daveti üzerine Şirinevler Orta Okulu'nu ziyaret eden AK Parti İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün u okul yöneticileri ve veliler karşıladı.

VELİLER TEŞEKKÜR ETTİ

Şirievler Okul Aile Birliği Başkanı Vildan Çelik, Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Ûstün'ün okullarını ziyaret etmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek şunları söyledi: "Vekiller okulları ziyaret ediyor. Bu ziyaretler neden bizim okulumuza yapılmasın diye düşündüm ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün Beye tvyitter üzerinden yazdım. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığından aradılar ve Yarın okulunuzu genel başkan yardımcımız ziyaret edecek' dediklerinde inanamadım. Biz velileri kırmayarak okulumuzu ziyarete gelen, bizlerin ve öğretmenlerimizin sorunlarını dinleyen vakit ayıran Sayın Ayhan Sefer Üstün Beye teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

"HER ZAMAN ULAŞILABİLİR OLDUK"

Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün," Sosyal medya üzerinden Okul Aile Birliği Başkanı Vildan hanım 'Okulumuz göz önünde değil ondan milletvekilleri ziyaret etmiyor' diye yazınca Şirinevler Ortaokulu'nu Adapazarı İlçemizdeki ziyaret programına alınmasını istedim. Bizler için yakın ya da uzak, göz önünde olup olmaması önemli değil. Her zaman vatandaşlarımıza ulaşabilir olduk, yanında olduk." dedi. Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 

Sakarya Halk / 17.10.2015