Üstünden Arifiye Çıkartması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ada yi Ayhan Sefer Üstün, Arif iye'yi ziyaret ederek, destek istedi.

DESTEK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün seçim çalışmaları kapsamında Arifiye’yi ziyaret etti. Belediye birim müdürlüklerini ziyaret eden Üstün, çeşitli işler için belediyede bulunan vatandaşlarla da sohbet etti. Başkanlık makamında Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Arifiye hakkında mini bir brifing verirken, Anfîye'yi daha da geliştirecek projeler, yatırımlar ve imar planlarinakkında bilgiler verdi.

HİZMETLER

Ayhan Seter Üstün; "Milletvekili genel seçiminde; desteğinizi istemek, sizlerin dilek ve şikayetlerinizi dinlemek için sizleri ziyaret etmek istedik. Arifiye; 2009 yılından buyana doğalgaz yatırımları ile Gölbaşı Park, Kültür Merkezi, Arifive Kent Meydanı, Akıllı Kavşakları, Organize Sanayi Bölgesi, Otogarı, Adaravı, Yeni Gar Binası, Arifiye Meslek \ uksek Okulu, Kız Meslek Lisesi, İmam Hatip Lisesi, Okullar Kampusu, ŞATSO Meslek Lisesi gibi yatırımlarla, çehresi değişen bir yerleşim yerimiz. Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, güler yüzü ve çalışkanlığı ile tanınan bir arkadaşımız dedi.

'SÖZ VERİYORUZ'

Başkan İsmail Karakullukçu da yaptığı açıklamada, "Anıiye'miz için hazırladığımız projeleri, siz değerli büyüklerimizin desteği ile hayata geçiriyoruz. Arifiydi hemşerilerim adına, "bugüne kadar bize yerdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Bu hizmetlerin devamı, ülkemizin yakaladığı huzur ve güven ortamının yeniden tesisi için, partimizin tek başına iktidara germesi gerekiyor. Bunun için var gücümüzle çalışacağımızasozveriyoruz dedi.

 

Sakarya Yenigün / 1.10.2015